PERFECTUM - Europejskie Centrum Kształcenia +48 22 00 00 00 [email protected]
ul. Langego 3 | 02-685 Warszawa | woj. mazowieckie
Perfcetum - Szkolenia

Kadra trenerska

Poznaj naszych trenerów

Europejskie Centrum Kształcenia Perfectum zatrudnia wykwalifikowanych, doświadczonych w zawodzie i pełnych entuzjazmu wykładowców i instruktorów posiadających szeroką wiedzę w dziedzinie, którą się zajmują.

Wykłady prowadzone przez naszą kadrę cechuje profesjonalizm, znakomite podejście pedagogiczne oraz życzliwa słuchaczom atmosfera.

Anna Mazurek

Anna Mazurek

Absolwentka Warszawskiej szkoły wizażu i stylizacji Art House oraz szkoły Laurel z zakresu stylizacji fryzur. Współtworzyła kampanie wizerunkowe m.in. dla takich marek jak DZ Bank, Kraft, Liroy Merlin, Empik, Teva, Polfarma, Yves Roche, Zelmer.
Anna Stokowska

Anna Stokowska

Wizażystka, charakteryzatorka. Ukończyła naukę w międzynarodowej szkole wizażu i charakteryzacji FAM. Zdobywała doświadczenie współpracując z Teatrem Muzycznym Roma , Akademią Teatralną w Warszawie oraz Teatrem Powszechnym w Radomiu.
Dorota Rotuska

Dorota Rotuska

Dyplomowany instruktor stylizacji paznokci. W zawodzie pracuje od 2003 r, doskonaląc swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Od 2009 roku zajmuje się prowadzeniem kursów i szkoleń zawodowych.
Maria Ewa Chorąży

Maria Ewa Chorąży

Dyplomowana kosmetyczka, wieloletni szkoleniowiec amerykańskiej firmy wizażowej BEAUTY FOR ALL SEASONS, konsultant niemieckiej firmy BEAUTY BY JEUNIQUE. Współpracowała z agencjami modelingowymi. Autorka artykułów w czasopismach Moda i Uroda.
Marietta Śliwiak

Marietta Śliwiak

mgr kosmetologii - Absolwentka UM w Łodzi. Specjalista w dziedzinie patologii skórnych, terapii anty-aging, eksfoliacji medycznych, terapii fizykalnych. Wykładowca kosmetologii i dermatologii w Akademii Zdrowia.Doświadczenie zawodowe potwierdzone licznymi kursami.
Mariusz Kawka

Mariusz Kawka

Fryzjer-stylista, który pasję i talent w tym artystycznym zawodzie rozwija już od 25 lat , a od 18 lat zajmuje się szkoleniem fryzjerów. W swoim dorobku ma udział w wielu pokazach mody, sesjach zdjęciowych oraz produkcjach filmowych.
Marta Pszczółkowska

Marta Pszczółkowska

Dyplomowana stylistka paznokci z dziesięcioletnim stażem, zdobytym podczas pracy z klientem. Absolwentka licznych szkoleń i kursów z zakresu zdobnictwa i stylizacji paznokci. Nieustannie pogłębiająca swoje umiejętności oraz wiedzę.
Monika Borowska

Monika Borowska

Wizażystka i stylistka paznokci. Posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w branży usługowej, jak i szkoleniowej. Prace traktuje jak życiową pasję, która daje jej ogromną satysfakcję. Obecnie obie dziedziny stale rozwija poszerzając je o nowe techniki.
Monika Fiedurek

Monika Fiedurek

Kosmetolog - szkoleniowiec z zakresu kosmetyki i rozwoju osobistego - life & beauty coach. Absolwentka UW. Od 2008 roku związana z kosmetologią. Specjalizuje się w zabiegach anty - aging. Wykonuje zabiegi inwazyjne i naturalne - aromaterapeutyczne.