PERFECTUM - Europejskie Centrum Kształcenia +48 22 00 00 00 [email protected]
ul. Langego 3 | 02-685 Warszawa | woj. mazowieckie
Perfcetum - Szkolenia

O nas

Witaj na stronie PERFECTUM

Europejskiego Centrum Kształcenia.

Europejskie Centrum Kształcenia Perfectum działa prężnie na rynku od kilkunastu lat. Przedmiotem naszej działalności jest przede wszystkim wysoka jakość kształcenia.

Posiadamy wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m. st. Warszawa pod numerem 1059 K.

Nasze Centrum działa na podstawie wpisu do ewidencji instytucji szkoleniowych pod numerem 2.14/00157/2012 prowadzonej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.

Wszystkie kursy są prowadzone w pełni profesjonalnie przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów z wykorzystaniem narzędzi najwyższej jakości.

Dokładamy wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania oraz żeby wiedza i praktyka zdobyta w naszej szkole była dla Państwa początkiem rozwoju wielkiej kariery.

Jako firma współpracujemy również z urzędami pracy, z których trafiają do nas osoby bezrobotne chcące zdobyć nowy zawód lub podnieść swoje kwalifikacje. Większość z nich, po ukończeniu u nas szkolenia znajduje zatrudnienie lub otwiera własną działalność gospodarczą.

O Nas

Zapewniamy:

  • Edukację opartą o autorskie programy nauczania dostosowane do potrzeb rynku pracy;
  • Wysoce wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerską;
  • Opiekę poszkoleniową – możliwość konsultacji z instruktorem w miesiąc po zakończonym kursie;
  • Nowocześnie wyposażone pracownie kosmetyczne;
  • Wszelkie materiały i narzędzia dydaktyczne niezbędne do przeprowadzenia szkolenia;
  • Prestiżowe dokumenty na zakończenie szkolenia- Zaświadczenie MEN i Certyfikaty Perfectum;
  • Sympatyczną atmosferę.

Opinie Klientów

Co bym nie napisała to będzie za mało. Cudownie. Pani instruktor fenomenalna. Atmosfera bardzo miła . W życiu nie miałam tak perfekcyjnie podciętych końcówek. Polecam serdecznie.
Polecam jak najbardziej! Ukonczylam kurs fryzjerski i jestem bardzo zadowolona. Pracuje tam wykwalifikowana kadra. Kazdy instruktor jest na swoj sposob specyficzny i podchodzi indywidualnie do kazdego kursanta. Zajecia sa ciekawe i kazdy znajdzie cos dla siebie
Gorąco polecam szkolenia w Perfectum. Ukończyłam kurs ekspert stylizacji paznokci który odbywał się naprawdę na wysokim poziomie. Bardzo dużo praktyki intensywnych ćwiczeń, profesjonalna kadra ,przemila atmosfera. Wszyscy życzliwi pomocni. Jeżeli szukacie naprawdę dobrych i profesjonalnych szkoleń to właśnie Perfectum jest takim miejscem. Dziękuję jeszcze raz i serdecznie pozdrawiam.